Inspirace

Svatební trendy a inspirace pro rok 2017

Nastávající nevěsty, je na čase začít plánovat svatbu pro rok 2017! Přinášíme Vám pár žhavých trendů a inspirací pro výzdobu a barevné téma svatby. Všechny jsou elegantní, sofistikované, svěží a naprosto báječné. V naší největší specializované půjčovně svatebních potahů najdete potahy na židle, stuhy na židle, ubrusy, rautové sukně, světelné dekorace a spoustu dalšího. Vytvořte si dekoraci podle vlastní představy, vybírat si můžete nejen z několika materiálů, ale především barev.


Barevná inspirace pro rok 2017

V roce 2017 si můžete z trendy barev opravdu vybírat. Široká paleta barev a odstínů vám poskytuje obrovské množství kombinací. Nevíte, pro jaké barvy se rozhodnout? Nebojte se je kombinovat, buď tón v tónu nebo kontrasty. Můžete se řídit ročním obdobím nebo vlastními preferencemi. Je to jen váš den, vylaďte si jej k dokonalosti.

Pohrajte si s pastelkami

Svatební trendy v roce 2017 ovládají hlavně svěží a pastelové barvy. Krásnou barvou, která je v tomto roce velice trendy, je tyrkysová se všemi jejími odstíny. Tuto svěží barvičku můžete kombinovat s dalšími barvami, jako jsou: růžová, malinová, meruňková, nebo žlutá. Tyto barvy působí živě a velmi elegantně. Navíc svatební kytice v těchto barvách jsou naprosto dechberoucí.

Svatby mají zelenou!

Jako jeden z největších loňských trendů je i v roce 2017 zelená barva velmi populární. Tato svěží barva je živá a zemitá a je ideální pro všechna roční období. Zelenou kombinujte s dalšími přírodními barvami, hezky vynikne v kombinaci s bílou, žlutou nebo třeba oranžovou. Krásná barva země je dostupná v několika odstínech, od světle zelenkavé, šalvějové až po trávově zelenou. Pokud nemůžete mít svatební obřad nebo hostinu pod širým nebem. Přineste přírodu dovnitř. Dekorace ve formě závěsných váz, doplněné kytičkami, vypadají nádherně a zpříjemní jakýkoliv interiér.

Královské barvy

Svatební dekorace, které kombinují bílou a červenou v dnešní době patří již mezi nejtradičnější variantu. Tato volba barev je zkrátka nadčasová. Nemusíte se však striktně držet červené, využijte i další odstíny jako jsou třeba bordó nebo vínová.
Toužíte po velkolepé svatbě, o které si budou hosté ještě dlouho vyprávět? Královská modrá je barvou panovníků, je krásná a působí vznešeným dojmem, pokud tedy toužíte dosáhnout tohoto vzhledu, vybírejte dekorace právě v těchto barvách. Velice vkusným prvkem jsou i bistro stolky s elastickým potahem, které poslouží hostům při rautu.

Metalické odlesky

Jestliže chcete dodat svatbě punc luxusu, vsaďte na metalické barvy. Především zimní svatby v bílé, doplněné o stříbrnou nebo zlatou budou doslova pohádkové. S metalickými doplňky to však nepřehánějte. Ozdobte jimi například hlavní stůl svatební tabule a dále jen doplňkové stoly nebo se soustřeďte na menší doplňky. Dodejte lesk vaší svatbě jednoduše. Světelný řetěz nebo světelná zástěna dodají prostorům přímo pohádkový vzhled. Krásně ozdobí například strop velkého party stanu, který si u nás můžete také zapůjčit společně i s party nábytkem.

Neutrální trendy


Nefandíte příliš výrazným barvám? Sofistikované odstíny v barvě cappuccina nebo luxusní champagne rozhodně nepatří mezi nudné barvy. Velké romantičky si mohou vybrat i krajkovou stuhu, která v kombinaci se saténovou stuhou vypadá naprosto úžasně.


Nezapomínejte, že jde především o oslavu vaší lásky. Ať už bude vaše svatba originální nebo spíš tradiční, užijte si tento jedinečný den plný radosti a štěstí naplno. 

Rychlá kalkulace
Nemáte vybrané žádné položky ke kalkulaci
Facebook

Partneři