Postup rezervace

Výběr typu potahu na židle

Typ potahu vybírejte na základě ilustračních obrazků židlí, které uvádíme u každého typu potahu, přičemž neopomeňte změřit a porovnat rozměry židle s rozměry, které uvádíme.

Pokud si nejste jisti druhem potahu na židle, zašlete nám fotografii židle nebo uveďte její rozměry: délku židle od topu po zem, délku opěradla, šířku opěradla, šířku a hloubku sedáku, a my vám poradíme.

Můžeme vám také zaslat na požádání vzorek potahu k vyzkoušení zdarma.


Vyberte typ potahu pečlivě. V případě, že zvolíte nesprávný typ potahu, půjčovné se nevrací!


Rezervace potahů na židle

Vybrané potahy a dekorace doporučujeme zarezervovat co nejdříve, abychom mohli na daný termín zaručit volné kapacity. Rezervace je bezplatná a můžete ji provést telefonicky, emailem nebo přes náš rezervační formulář na webu. Každá rezervace je optařena smlouvou o pronájmu, k čemuž od klienta potřebujeme následující informace:

  • jméno a adresu objednavatele, (jde li o firmu, pak IČ a DIČ)
  • adresu doručení
  • telefonní kontakt na osobu, která bude potahy přebírat (pro účely doručení)
  • číslo bankovního účtu, kam budeme vracet kauci (max. do 3 týdnů)
  • speciální požadavky vztahující se k vaší rezervaci

Po obdržení těchto informací vyhotovíme smlouvu o pronájmu, kterou zasíláme prostřednictvím emailu. V této smlouvě je specifikována konečná cena (včetně poštovného a vratné kauce), datum a způsob doručení a odeslání potahů a dekorací. Podepsanou smlouvu musíme mít opět v emailové schránce nejpozději týden před odesláním potahů a dalších dekorací.

 

Jestliže o rezervaci ztratíte zájem, je nezbytně nutné nás o tom písemně informovat. Žádné postihy Vám nehrozí, ale další nevěsty Vám budou vděčné.


I takto se může proměnit místo hostiny díky naší výzdobě ...

Připravujete svatbu? Určitě Vám příjdou vhod informace o zasedacím pořádku na svatbě, o svatební programu, který oživí hry na svatbu a také informace o nároku na volno na svatbu.