Hry na svatbu

Po svatebním obřadu následuje hostina a slavnostní oběd. Obědem to však zdaleka nekončí. Jak se postarat o zábavu, aby jste si svůj den náramně užili a pobavili  jste se Vy i Vaši hosté? Určitě je vhodné mít na svatbě kapelu nebo alespoň šikovného DJe, kteří dokážou rozproudit nejen zábavu, ale i krev v žilách.

Hry a zábava na svatbě

Zábava na svatbě je důležitou součástí Vašeho velkého dne. Program na svatbu dokážete určitě vymyslet i sami, pokud byste rádi něco velkolepého, můžete využít i služeb plánovačů svateb a svatebních programů. Po svatebním obřadu je asi nejznámější tradicí rozbíjení talíře, střepy značí štěstí a společné uklízení zase symbolizuje, že novomanželé spolu dokážou překonat překážky. Házení kytice je oblíbená část programu pro vdavekchtivé dívky. Netradiční zábava na svatbě po obědě může být například svatební kvíz, kdy si jeden z hostů předem připraví zajímavé a vtipné otázky pro novomanžele, ale také pro ostatní hosty, bývá to opravdu zábava.

Hry a zábava na svatbě může Váš velký den udělat opravdu nezapomenutelným. Velice hezké jsou i prezentace životem obou novomanželů, které se chopí někdo z rodinných příslušníků nebo blízkých kamarádů, doplňte prezentaci o fotky z dětství nebo vtipné perličky. Společenské a originální hry na svatbu doplňte prvním společným tancem novomanželů a pokud potřebujete rozproudit zábavu, vyzkoušejte stále známější hru "Svatební kočár" u této hry, je zábava opravdu zaručená. Váš svatební den můžete zakončit krásným ohňostrojem, který všichni milují.

Může Vám přijít vhod - online svatební půjčovna (působnost po celé ČR):

Výzdoba na stůl

Potahy na židle

Stuhy na židle

Dekorace na auto

Polštářky pod prstýnky

Svatební koberec

Půjčovna nábytku

Půjčovna svatebních stanů

TOPlist