Inspirace

Svatební trendy a inspirace pro rok 2019

Nastávající nevěsty, je na čase začít plánovat svatbu pro rok 2019! Přinášíme Vám pár žhavých trendů a inspirací pro výzdobu a barevné téma svatby. Všechny jsou elegantní, sofistikované, svěží a naprosto báječné. V naší největší specializované půjčovně svatebních dekorací najdete svatební stoly a židlepotahy na židle, stuhy na židle, ubrusy, světelné dekorace a spoustu dalšího. Vytvořte si svatební výzdobu podle vlastní představy, vybírat si můžete nejen z několika materiálů, ale především barev.

Svatbám na úřadě už dávno odzvonilo

Současným trendem je svatební obřad pod širým nebem, např. na louce, pod stromy nebo u rybníka a na dalších zajímavých místech. Výborně se k venkovnímu obřadu hodí bílé dřevěné chiavari židle, které krásně povznesou duch svatebního místa a jsou také velmi praktické pro starší svatební hosty nebo těhotné ženy. K venkovnímu obřadu také neodmyslitelně patří slavobrána, ať už dřevěná nebo kovová. Tvary mohou být různé, klasický čtverec, triangl nebo kruh. Pro doplnění výzdoby pak slouží luxusní macramé, které je horkou novinkou letních boho svateb. Uličku pak vytvoříte svatebním kobercem.

Stejně jako obřady, tak i hostiny se přesouvají z temných kulturáků na zajímavá místa. Díky party stanu je tak možné mít svatební hostinu kdekoliv si zamanete. Stále rostoucím trendem jsou pak kulaté stoly s ubrusy až po zem. Romantickou atmosféru vykouzlí spousta světelných dekorací, ať už na stěnách nebo na stropě.

Barevná inspirace pro rok 2019

V roce 2019 si můžete z trendy barev opravdu vybírat. Široká paleta barev a odstínů vám poskytuje obrovské množství kombinací. Nevíte, pro jaké barvy se rozhodnout? Nebojte se je kombinovat, buď tón v tónu nebo kontrasty. Můžete se řídit ročním obdobím nebo vlastními preferencemi. Je to jen váš den, vylaďte si jej k dokonalosti.

Svatby mají zelenou!

Jako jeden z největších loňských trendů je i v roce 2019 zelená barva velmi populární. Tato svěží barva je živá a zemitá a je ideální pro všechna roční období. Zelenou kombinujte s dalšími přírodními barvami. Krásná barva země je dostupná v několika odstínech, od světle zelenkavé, šalvějové až po trávově zelenou. Pokud nemůžete mít svatební obřad nebo hostinu pod širým nebem. Přineste přírodu dovnitř. Dekorace ve formě závěsných váz, doplněné kytičkami, vypadají nádherně a zpříjemní jakýkoliv interiér.

Královské barvy

Svatební dekorace, které kombinují bílou a červenou v dnešní době patří již mezi nejtradičnější variantu. Tato volba barev je zkrátka nadčasová. Nemusíte se však striktně držet červené, využijte i další odstíny jako jsou třeba bordó nebo vínová.
Toužíte po velkolepé svatbě, o které si budou hosté ještě dlouho vyprávět? Královská modrá je barvou panovníků, je krásná a působí vznešeným dojmem, pokud tedy toužíte dosáhnout tohoto vzhledu, vybírejte dekorace právě v těchto barvách. Velice vkusným prvkem jsou i bistro stolky s elastickým potahem, které poslouží hostům při rautu.

Kovové barvy

Jestliže chcete dodat svatbě punc luxusu, vsaďte na barvy drahých kovů. Především zimní svatby v bílé, doplněné o stříbrnou nebo zlatou budou doslova pohádkové. S metalickými doplňky to však nepřehánějte. Ozdobte jimi například hlavní stůl svatební tabule a dále jen doplňkové stoly nebo se soustřeďte na menší doplňky. Dodejte lesk vaší svatbě jednoduše. Světelný řetěz nebo světelná zástěna dodají prostorům přímo pohádkový vzhled. Krásně ozdobí například strop velkého party stanu, který si u nás můžete také zapůjčit společně i s party nábytkem.

Neutrální trendy

Nefandíte příliš výrazným barvám? Sofistikované odstíny v barvě cappuccina nebo luxusní champagne rozhodně nepatří mezi nudné barvy. Velké romantičky si mohou vybrat i krajkovou stuhu, která v kombinaci se saténovou stuhou vypadá naprosto úžasně.


Nezapomínejte, že jde především o oslavu vaší lásky. Ať už bude vaše svatba originální nebo spíš tradiční, užijte si tento jedinečný den plný radosti a štěstí naplno. 

Rychlá kalkulace
Nemáte vybrané žádné položky ke kalkulaci
Recenze

Facebook

Partneři