Svatební výzdoba

Výzdoba svatebního stolu je nedílnou součástí Vaší svatební hostiny. Máte již představu nebo si nevíte rady? V každém případě Vám rádi poradíme a doporučíme tématickou výzdobu. Sladíme dekorace do barev, dle Vašich preferencí.

Výzdoba na stůl

Potahy na židle

Stuhy na židle

Dekorace na auto

Polštářky pod prstýnky

Svatební koberec

Půjčovna nábytku

Půjčovna svatebních stanů

 

 

Svatební výzdoba na stůl je také v popisu naší práce. Zapůjčíme Vám ubrusy i dekorace, nebo můžete navštívit náš svatební e-shop, kde si můžete zakoupit dekorace, které se Vám zalíbí. Můžete se na nás obrátit, pokud Vás zajímá výzdoba na ples. Plánujete svatbu v kostele? Výzdobu kostela a svatební uličky nechte na nás.

Svatební výzdoba stolů

Výzdoba svatebního stolu spočívá v zapůjčení ubrusů, můžete si vybrat z několika druhů a materiálů a barevných běhounů v několika barevných variantách. Stůl vyzdobíme i dalšími dekoracemi, jako jsou květiny, tématické prvky- třeba srdíčka, a spousta dalších ozdob. Luxusní vzhled stolu dodá i ozdobení židlí, vypůjčíme Vám potahy, můžete si vybrat typ potahu i materiál, ale dokonce i barvu. Velice hezkým prvkem jsou ozdobné stuhy a mašle na židlích, tyto stuhy sladíme s barevnými variacemi ostatních dekorací. Potahy Vám doručíme vyprané a vyžehlené. Nabízíme Vám kompletní servis, po použití tedy stačí potahy pouze vrátit. My je opereme, vyželíme a připravíme pro další klienty. Kromě toho, že se snažíme místo akce proměnit v luxus a dodat slavnostní charakter, pomůžeme Vám vyřešit i velice častý problém s nevzhledným nábytkem. Vaše vysněné místo, může být perfektní, nenechejte si proto tento dojem zkazit starým a zničeným nábytkem. Můžeme Vám nábytek zapůjčit nebo ještě lepší variantou jsou krásné potahy a ubrusy, které zamaskují tyto nedostatky. Pro inspiraci můžete shlédnout část této stránky: svatební výzdoba stolů fotogalerie zde. Uděláme vše pro to, abyste byli z výzdoby více než nadšení a užili si tak Váš velký den D. TOPlist