Svatební dekorace

Jak sehnat svatební dekorace levně? Prostě si je vypůjčíte. Vypůjčíme a dodáme Vám dekorace na svatbu levně a rychle. Dekorace Vám doručíme až k Vám domů a po svatbě zajistíme jejich zpětný odvoz. A Vy ušetříte.

Dekorace na stůl

Svatební potahy na židle

Stuhy na židle

Svatební dekorace na auto

Polštářky pod prstýnky

Svatební koberec

Půjčovna nábytku

Půjčovna svatebních stanů

Můžete si však i některé drobnosti zakoupit přímo na našem e-shopu. Svatební dekorace e-shop - levné a rychlé řešení pro drobné dekorace na svatbu. Na e-shopu najdete nejrůznější ozdoby jako stuhy, pírka, gelové kuličky, květiny-umělé a sušené a mnoho dalších doplňků.

Svatební dekorace na stůl

Svatební tabule je ve většině případů to první, co na Vaší hostině svatebčany zaujme. Oslňte je nádhernou výzdobou na stole. Kvalitní ubrusy, ozdobné běhouny v několika barevných provedeních,  potahy na židle a krásné ozdobné stuhy dodají výzdobě punc luxusu. Svatební doplňky a dekorace si můžete prohlédnout na našich stránkách.

Půjčovna svatebních dekorací

Se svatbou je spojeno mnoho starostí, pokud si chcete Váš velký den užít, nechte svatební dekorace na nás. Jsme půjčovna svatebních dekorací. Vyzdobíme Vám svatební auta, vypůjčíme svatební stany, stoly, potahy, dekorace na stoly a mnoho dalších. U nás najdete vše pro Váš svatební den. Svatební dekorace Vám doručíme kamkoliv v rámci České republiky, našich služeb využili zákazníci ze měst jako Praha, Brno, Ostrava, Olomouc nebo třeba Havířov. Svatební dekorace bazar Vám poskytne dekorace, které mohou být poškozené, my Vám vypůjčíme ozdoby a dekorace, které jsou jako nové. Naše půjčovna je tu pro Vás.

Pokud si nevíte rady, nebo se nemůžete rozhodnout jaké barvy a materiály použít, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Díky našim zkušenostem máme bohatou fotogalerii, kde se můžete inspirovat dřívějšími dekoracemi. Dekorace a doplňky Vám pomůžeme barevně a tématicky sladit a vyzdobit, aby byl celkový dojem celistvý a uhlazený. Jsme schopni vyhovět i co se týče dodání nábytku. Půjčíme Vám stoly-kulaté i obdélníkové, židle - kovové i dřevěné nebo i barové. Pokud byste rádi pořádali svatbu venku nabízíme Vám i vypůjčení párty stanu, který lze díky stavebním modulům zvětšovat a můžeme tak zajistit libovolnou velikost.TOPlist