Galerie

Po kliknutí na tento obrázek   uvidíte hodnocení, které naši klienti zanechali na Heurece.

« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | »
Oslava narozenin vyzdobená na klíč
06.12.2017

Děkujeme za květiny paní Lence Pačinkové, Mr. & Mrs. květiny - dekorace z Uherského Brodu.

Přehozy na Chiavari a další dřevěné židle
05.12.2017

Koncept výzdoby vymyslela a vytvořila paní Lenka Pačinková, Mr. & Mrs. květiny - dekorace z Uherského Brodu.

Spandexové potahy s kriskrosem
04.12.2017

Výzdobu vytvořila paní Lenka Pačinková, Mr. & Mrs. květiny - dekorace z Uherského Brodu. Potahy na židle, baldachýny a světelné řetězy najdete v nabídce naší půjčovny.

Přírodní svatební výzdoba
16.07.2017

I jemná přírodní výzdoba si zaslouží sladkou tečku nakonec, a to v podobě potahů na židle. Teprve pak dosáhnete té správné svatební atmosféry... Za foto děkujeme naší nevěstě Veronice.

Výzdoba svatebního party stanu ve spolupráci s Mr. & Mrs. Svatební květiny - dekorace
16.07.2017

Výzdobu svatebního party stanu jsme realizovali ve spolupráci s naší dvorní floristkou paní Lenkou Pačinkovou z Mr. & Mrs. Svatební květiny - dekorace. Svatba česko-rakouského páru proběhla ve sváteční den 5.7.2017. Za spolupráci paní Pačinkové děkujeme a těšíme se na další.

10. Reprezentační ples podnikatelů Zlínska
27.02.2017

18. února jsme měli tu čest být součástí skvělého plesu, kterého jsme se nakonec zúčastnili i jako hosté. Výzdobu dvou kongresových sálů vyšperkovaly naše luxusní spandexové potahy na židle a polyesterové univerzální potahy na židle s fuchsiovými stuhami.

Plesová výzdoba na klíč
27.02.2017

Uvažujete nad uspořádáním společenské akce a nevíte si rady s výzdobou? Můžete se s jistotou obrátit na nás. Při výzdobě Tanečního plesu 2017 byly použity saténové univerzální potahy na židle, žluté organzové stuhy a běhouny a další dekorace.

Zámecký hotel Třešť a svatební výzdoba v barvě Cappuccino
27.02.2017

Zámecký hotel Třešť je ideálním místem pro pořádání svatebních oslav s nezapomenutelnými zážitky. Svatba na zámku je snem mnoha slečen a abyste si tento den mohli užít bez starostí, zkušený tým odborníků se o Vás postará od Vaší první návštěvy až po samotnou realizaci svatebního dne.

Svatby v Restauraci Markéta
01.09.2016

Za foto děkujeme panu Bortlíkovi.

Saténové univerzální potahy na židle a champagne stuhy
01.09.2016

Potahy na židle a stuhy byly profesionálně instalovány námi osobně. Omluvte prosím sníženou kvalitu fotek, výzdoba stolů nebyla ještě kompletní.

Poloviční spandexové návleky
11.08.2016

Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za zapůjčení svatebních potahů. Spandexové návleky zachránily to, ze nebylo vidět, že nejsou všechny židle stejné. Velká spokojenost :-) s pozdravem Mirka a Bartosz Gierlowski

Jedinečné spandexové potahy na svatbě 16.7.2016
16.07.2016

Dobrý den, jelikož máme měsíc po svatbě, konečně jsme zajeli do starých kolejí a vypustili krásné starosti,které ke svatbě patří. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvělou ,,skoro" roční komunikaci. Potahy na židle měly maximální úspěch. Byly super jak na židle pro svatebčany, tak pro vyšší židle, na kterých seděli novomanželé. Jelikož jsem tyto potahy našla pouze na Vašich stránkách, tak jsem ráda že volba padla právě na ně. Nikde nepřekážely, nikdo se do nich nezamotal, ani je nikdo nepřišlápl, takže vše bylo perfektní. Ještě jednou děkuji za skvělou komunikaci a dodržení podmínek. Hanka Vondráková

« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | »
Rychlá kalkulace
Nemáte vybrané žádné položky ke kalkulaci
Recenze

Facebook

Partneři